MENU CLOSE

Medībām

Makšķerēšanai

Pirotehnika

Apģērbs

Mūsu TOP produkti

Īsumā par SIA "Ieroči"

SIA „Ieroči” ir dibināts 1992.gadā un šobrīd ir lielākais medību un makšķerēšanas piederumu veikalu tīkls Latvijā, kurā visu nepieciešamo savai sirdslietai var atrast gan mednieki, gan makšķernieki.

Uzņēmums tapis,  īstenojot nopelniem bagātā šaušanas sporta trenera Andra Jaunbērziņa sapni, izveidot uzņēmumu,  kas spēj nodrošināt medniekiem pilnu servisu sākot no ieroča iegādes līdz apkopei, kā arī iekļaujot ieroču meistara paklpojumus.  Rūpējoties par klientu vaļaspriekiem, piedāvājuma klāsts tika paplašināts ar piederumiem makšķerniekiem un tūristiem.

2008.gadā Talsos tika uzbūvētas šautuves – 60 m un 25m, kurās interesenti var paši pārliecināties par izvēlētā ieroča kvalitāti.

Skatīt vairāk

SIA „Ieroči” veikalos piedāvājam plašu un kvalitatīvu preču klāstu – pasaulē pazīstamu zīmolu ieročus, optikas, munīciju, katra makšķernieka gaumei piemērotas makšķerlietas, kvalitatīvus apģērbus un aksesuārus, svētku sajūtas radīšanai pirotehniku, līdzi sniedzot pieredzējušu speciālistu padomus.  Cilvēki, kam rūp sava un savu tuvinieku drošība, pie mums var iegādāties pašaizsardzības līdzekļus – gāzes baloniņus, gāzes pistoles, u.c.

Mūs var atrast Talsos, Rīgā, Liepājā, Daugavpilī, Ventspilī, Dobelē, Balvos, Limbažos un Kuldīgā.

Mūsu moto: „Ar pārliecību par kvalitāti!

Uz drīzu tikšanos!

Ražotāji

logo browninglogo czubrovkalogo lellierlogo baikal

logo armsanlogo barnaullogo dduplekslogo gecologo graflogo jaxonlogo mistrallogo pontoonlogo rapalalogo remingtonlogo salmologo shimano