MENU CLOSE
Ritums

MĒS – 24 īpaši cilvēki. 12 sievietes un 12 vīrieši, vecumā no 22 gadiem līdz…, seši no mums svin savu dzimšanas dienu un četri vārda dienu vienā dienā ar kādu no kolēģiem. Kāds jau strādā 24 gadus, kāds tikai gadu. Mēs esam kolēģi, uz ko paļauties, kas sniegs padomu vai vienkārši kopā izdzers kafijas tasi. Ik katram no mums ir savas saulainās un mazāk saulainas dienas. Mūs vieno interese par medībām un makšķerēšanu un prieks par trofejām un lomiem. Katrs mēs esam ar savu raksturu, ar savu pieredzi un skatījumu uz lietām, bet visi kopā – SIA „Ieroči”.

Mēs visi kopā darām vienu darbu – tirgojam prieku! Jo kas gan ir Jūsu hobijs bez prieka…

Tie esam mēs:

  Ilze

Ilze - liels enerģijas apvienojums, neizsmeļama spēka avots. Lādiņu gūst sportā, ceļojumos un dabā. Ar smaidu un ticību labajam, ar uzmundrinājiem virza uz priekšu ne tikai, lai sasniegtu uzņēmuma izvirzītos mērķus, bet atbalstītu ceļā uz individuālajām virsotnēm. Staigājošā enciklopēdija visā, kas saistās ar medniecību.

 

es

Evita -nebaidās no izaicinājumiem. Gatava ļauties radošajam un avantūrām. Atrod laiku, lai parunātu ar klientiem, kolēģiem un atvēl laiku arī sev, lai varētu kaut ko darīt sava mērķa labā, attīstīt sevi un mācīties. Sastapt nejauši viņu var it visos mūsu veikalos.

 

Iveta

Iveta - vienmēr gatava uz visu: šaut, skriet, lēkt, bet tikai ar vienu nosacījumu, ka darām to kopā. Labie vārdi un uzmundrinājums gan klientiem, gan kolēģiem ir neatņemama sastāvdaļa. Neaizmirsīs apciemot kolēģus citās pilsētās. Klienti var sastap gan Talsu veikalā, gan ikgadējā izstādē "Medības un Makšķerēšana" Rīgā, Ķīpsalā un "MMD Kausos".

 

Guntina

Gunta - smaids, mīlestība, sirsnība un labestība. Sirdscilvēks,kurš ikkatru uzticēto pienākumu dara ar milzīgu pienākuma un atbildības sajūtu. Prot dzīvot konkrētam mirklim, pieņemot un ar mīlestību izbaudot to, ko dzīve mums piedāvā. Kolēģu lielais atbalsts, jo atbild par uzņēmumam galveno noliktavu Talsos.

 

Aigars

Aigars - darbs ar ieročiem ir dzīvesveids un dažkārt pat grūti pateikt, kur beidzas viens un sākas otrs. Pašpietiekams, lai ar savu pieredzi un pārliecību palīdzētu un iedrošinātu izvēlēties atbilstošāko ieroci. Savas prasmes ir pierādījis dažādās šaušanas sacensībās un šobrīd ierindojas Latvijas labāko šāvēju desmitniekā. Pie viņa uz Talsu veikalu brauc no visām republikas pusēm, jo labs padoms vienmēr ir bijis zelta vērts.

 

Rigards

Rihards - runas vīrs ar nerimstošu entuziasmu. Liels ātrums it visā. Tic, ka izaugsme slēpjas pārmaiņās, darot jaunas lietas vai darot lietas citādāk. Satiktie cilvēki un spēja ļauties dažādiem radošiem procesiem, viņam sagādā vislielāko prieku. Par to pārliecināties var, iegriežoties Talsu veikalā.

 

Martins

Mārtiņš - dara visu, ko var un pat to, ko nevar. Strādā ar metālu -ieroču remonts, nakts optikas, klusinātāji, kronšteini u.t.t.. Uzliks jebkuru tēmekli uz jebkura ieroča. Mazliet mednieks, mazliet makšķernieks, bet ļoti daudz cilvēks, kurš visas lietas sauc īstajos vārdos. Pārējo kolēģu ikdienas darbs bez viņa padomiem nebūtu iedomājams.

 

Normunds

Normunds - godīgums un precizitāte. Neprastu dzīvot, ja cilvēki neuzticētos. Uzņemas tikai tik, cik var izdarīt. Pielāgojas tam ritmam, ko nosaka dzīve un dara lietas, kas pašam rada prieku. Izdara to kvalitatīvi, nevis vienkārši tā! Dzīvei piešķir garšu ar deju un diskgolfu. Ikdienā darbojas Talsu veikalā, kur visbiežāk var sastapt pie makšķerlietām.

 

varis

Varis - pārliecība ik uz soļa par lietām, ko dara. Atbilde uz jebkuru jautājumu kabatā nav jāmeklē. Ilggadējs mednieks un makšķernieks. Ik pa laikam kolēģus palutina ar paša noķertu un pagatavotu zivi vai kādu gardumu no meža gaļas. Priecājas par katru viesi ne tikai Kuldīgas veikalā, kur pavada nedēļas lielāko daļu, bet arī Talsu pusē.

 

Anda

Anda - vienmēr smaidošā optimiste no Limbažiem. Atsaucīga uz visneparastākajām idejām un gatava visam jaunajam. Lai piepildītu klientu vēlmes, raks, kamēr uzraks... Kolēģi nespēj atteikt palīdzību un padomu viņas smaidam. Moto: Ja dzīvē viss pelavu putenī sagriežas, paņem vēju par dziesmu un uzsvilpo!

 

Janis

Jānis - kaislīgākais Limbažu makšķernieks. Savu brīvo laiku nākas dalīt starp makšķerēšanu, medībām un zemessardzi. Par jaunumiem ir gatavs dalīties ar kolēģiem pat nakts laikā. Pieder liela kolekcija ar kausiem un medaļām par godpilnām vietām gan šaušanā ar kaujas pistoli, gan dažādās makšķerēšanas sacensībās.

 

Maris

Māris - cilvēks, kam daba ir otrās mājas. Lai arī dzīvo un strādā Rīgā, brīvais laiks paiet laukos vai pie kādas no Latvijas ūdenstilpēm. Viens no mērķtiecīgākajiem kolēģiem. Par to liecina arī iegūtās balvas Latvijas posmos spiningošanā. Stresa situācijās saglabā mieru un sniedz nepieciešamo atbalstu citiem.

     
     
 

Rihards liepaja

Rihards - jaunākais no Liepājas kolēģiem. Kluss, bet mērķtiecīgs. Cilvēks, kas nebaidās atzīt savas kļūdas. Uzmanīgs, ieklausās otrā un nekad neatsaka palīdzību vai gudru padomu. Ar savu smaidu dienu padara saulaināku ne tikai klientiem, bet arī kolēģiem.

 

Aelita

Aelita - cilvēks, kam nebaida grūtības. Aizrautīgākais literatūras lasītājs par ieročiem, munīciju un medniecību kopumā. Vienmēr gatava kopā ar vadību pasapņot par nākotnes plāniem, piemēram, kā iemānīt saules starus Venstpils veikalā sev un klientiem par prieku!

 

 

Marita - domīgākā smaida īpašniece no Ventspils. Iet, dara, jautājumus neuzdod. Vajag? Būs! Par sevi, savu darbu ir pārliecināta. Ar jautājumiem par āķiem, vizuļiem, vobleriem, makšķerkātiem un citām lietām viņu nepārsteigsat. Pretī varat saņemt ieteikumus, kur šodien vislabāk ķeras.

 

 image1

Elita - komandas virzītājspēks. Pirmais, kas klientus sagaida iegriežoties Dobeles veikalā ir viņas gaišais smaids. Vienmēr spēka pilna un gatava novērst jebkuru problēmu, parūpējoties par katru un par visu. Strādājot vienā komandā, ir droša paļāvība par plecu, kas īstajā brīdī būs līdzās.

 

image

Valdis - miers un drošība. Cilvēks, kas nekad nesteidzas. Katru jautājumu rūpīgi apdomā pirms izdara secinājumus. Var daudz runāt par medībām, jo pats ir mednieks ar lielu gadu stāžu. Saviem kolēģiem nekad neliegs padomus, kas uzkrājušies ilgu gadu darba pieredzē, strādājot Dobeles veikalā.

 

IMG 20161014 WA0001

Eduards - rūpes par otru tā ir viņa ikdiena. Pados, paņems, pacels, aiznesīs un pienesīs, ieklausīsies, sadzirdēs un atgriezīsies jau pie klienta vai kolēģa ar gatavu risinājumu. Ir ne tikai galvenais konsultants Daugavpils veikalā ieroču nodaļā, bet arī ļoti precīzs šāvējs, ko apliecina gan iegūtās godalgotās vietas šaušanā ar kaujas ieroci, gan trenera sertifikāts.

     
 

inara

Ināra - viena no retajām kolēģēm, kas ir gan medniece, gan makšķerniece. Savas zināšanas ir ieguvusi ne tikai grāmatās, presē vai internetā, bet arī reālā praksē. Cilvēks ar plašu sirdi, kam viss ir pa spēkam. Ar savu pozitīvismu un atvērtību spēj ne tikai klientos, bet arī kolēģos no tālākajiem reģioniem radīt vēlmi iegriezties Balvu veikalā.

 

 

Andrejs - precizitāte un punktualitāte, nekad neliks uz sevi gaidīt un vienmēr sniegs precīzu atbildi. Ikkatrs klients Balvu veikalā vienmēr saņem maksimāli daudz informācijas par sevi interesējošiem jautājumiem. Ja būs kas tāds, ko nepārzina, nebaidīsies pajautāt saviem kolēģiem vai meklēs atbildes pats. Vienmēr uzmanīgs pret sev blakusesošo.